• 18 marca 2014
  • wyświetleń: 2894

Starty tenisistów ULKTS Pszczyna

W Łaziskach Górnych rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Młodziczek w tenisie stołowym. Zawody odbyły się 15 marca, uczestniczyło w nich 58 młodziczek i 84 młodzików.

Podczas turnieju bardzo dobry wynik uzyskała Kinga Krawczyk, zawodniczka Pszczyńskiego ULKTS-u zdobyła piąte miejsce, Kinga rozegrała osiem meczy z czego przegrała jedną partię o wejście do półfinału, po drodze ograła przeciwniczki rozstawione z wyższymi numerami startowymi.

Druga z zawodniczek pszczyńskiego klubu, Zofia Kłapyta zaliczyła udany debiut na zawodach tej rangi, wygrała dwa mecze i odpadła w trzeciej rundzie. W kategorii młodzików walczył Łukasz Broszkiewicz, który podobnie jak Zofia odpadł w trzeciej rundzie turnieju.